Zpráva o setkávání uživatelů Sparx EA

Konečně se dostávám k tomu, abych alespoň nastínil atmosféru druhého setkání uživatelů Sparx EA a řekl pár slov o třetím setkání, která nás čeká. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, ale některé věci bohužel dostaly přednost.

Předně musím říct, že mě potěšilo, že přišlo více lidí než na prvním setkání. Věřím, že trend bude pokračovat a jednou třeba zaplníme celou Lucernu. ? V salonku Restaurantu Club MAT jsme si nejprve povídali o RAS (Reusable Asset Service) a poté nám Ivana Šabatové povyprávěla o modelovacích jazycích BPMN, DMN a CMMN. Slajdy z obou přednášek najdete níže.

Jestliže při prvním setkání začala po přednáškách volná debata na různá téma, tentokráte přišel jeden účastník s tématem, které nám vydrželo na celý večer, a myslím, že i tak mnozí odcházeli s tím, že nebylo vyřčeno vše. Každopádně mám za to, že povídání bylo přínosné.

A jak to bude s třetím setkáním? Plánuji ho na někdy na přelom února a března tak, aby to zbytečně nepadalo do jarních prázdnin v Praze. Přesný termín samozřejmě včas oznámím.

A jaká témata zvolíme tentokrát? Já nabízím povídání o instancích a jak s nimi Sparx EA nakládá ve svých repository. A opět budu rád, pokud se najde někdo další, kdo by rád něco pověděl. Téma by mělo být na 20-30 minut a nemusí se nutně týkat pouze éáčka, ale klidně modelování či modelovacímu jazyku. Vaše návrhy mi klidně pošlete e-mailem nebo je nechte níže v komentářích.

Těším se opět na společné setkání.

 
 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..