Pro Cloud server, zjednodušení EA a tipy s triky

Mé přání v povídání o předchozím setkání uživatelů Sparx Systems EA se naplnilo a dorazilo opět o trochu více lidí. Moc mě to těší, ale o to větší ostudou je, že o tom píši až nyní, kdy se chystá setkání páté. Ale o tom až zítra.

Čtvrté setkání mělo oproti těm předchozím nikoliv dvě přednášky, ale hned tři. První byla z mého pohledu ojedinělá, neboť se jednak netýkala éáčka jako takového, ale Pro Cloud serveru, který pro EA poskytuje další služby, a jednak šlo o téma, o kterém se moc nemluví, ale mohlo by se. Takže mé díky patří Romanu Kelarovi z Komerční banky.

Zkušenosti se Sparx System Pro Cloud serverem, Autor: Roman Kelar

Druhou jsem měl na starosti já a týkala se zjednodušení prostředí tak, aby i naprostý začátečník tušil, kam sáhnout a aby těch možností nebylo tolik. Upřímně, pár možností tam je, ale není to žádná sláva.

4. setkání uživatelů Sparx Systems EA v ČR, Autor: Slávek Rydval

Konečně třetí přednáška byla souborem tipů a triků, jak si práci s EA zpříjemnit a úplně se z toho nezbláznit.

Temné kouty Sparx Systems EA Autor: Sam F. Polívka

Po přednáškách byl opět čas na různá témata, ale i pivko a večeři. A abych to zakončil tím, čím jsem začal – je skvělé, že se počet zájemců o přenášky zvyšuje. Současně s tím mě ale prosím omluvte, pokud nestihnu prohodit pár slov s každým. Děkuji a těším se zase příště.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..