Novinky v oddělení Sparx EA

Někdo si užívá zaslouženou dovolenou, někoho třeba teprve čeká, ale lidé v oddělení Sparx EA pracují stále. Někdy je to ke škodě uživatelů, někdy to jsou zase příjemné zprávy. Co je tedy nového?

Začnu tou nepříjemnou zprávou, ale poté uvedu snad tři pozitivní. Od 1. srpna Sparx přešel na – pro zákazníka dražší – licenční model, co se množství týče. Až do konce července byly množstevní slevy odstupňované 1-4 licence, 5-19 licencí, 20-100 licencí a konečně 100+ licencí. To platilo jak pro nové licence, tak pro jejich obnovu. Nyní Sparx poskytuje množstevní slevy až od 50 licencí výše (tj. 1-49 licencí za plnou cenu, pak 50-100 licencí a nakonec 101+), a to pouze v případě nových licencí. Pokud jde o obnovu licencí, tak množstevní slevy již neposkytuje vůbec.

Další změna je v čase, který máte na obnovu licence. Dříve vám Sparx dával pět let, nyní pouze tři roky. Na úvodní stránce produktu se stále píše, že se tato změna zvažuje, ovšem na stránce věnované odpovědím při prodeji jsou již zmíněné tři roky natvrdo.

I přes tuto nepříjemnost to neznamená, že vám při větším odběru licencí nemůžu poskytnout nějakou slevu sám za sebe. Možnosti nákupu jsou na stránkách e-shopu nebo mi napište.

A nyní k tomu lepšímu:

  • 21. září 2018 pořádám školení Enterprise Architect pro (nejen) mírně pokročilé, takže pokud máte zájem, přihlaste se. Kromě jiného se naučíte, jak správně v EA modelovat, nikoliv jen kreslit.
  • Ve spolupráci se společností Anywhere pořádáme 30. srpna od 9 hodin cca dvouhodiné povídání na téma Efektivní modelování pomocí UML a Sparx EA. Je to zdarma, registrovat se můžete na stránkách Anywhere.
  • Na říjen plánuji uspořádat další setkání uživatelů EA. Na přelomu srpna a září k tomu napíšu více včetně nabídky přednášek. Jestliže sami chcete přijít s vlastním tématem, nebojte se toho, napište mi (nebo to sdělte níže v komentářích). Budu rád, když to i napodruhé bude povídání více lidí.

Přeji vám pěkný zbytek srpna a těším se na viděnou na libovolné z výše uvedených akcí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..