Elektronické testy UML

triko-osmismerka-umlTo, co jsem tu již několikrát sliboval, se dnešním dnem stává realitou. Po několika týdnech strávených nastavováním a tvořením testů mohu směle prohlásit, že je hotovo. Vy všichni, kdo si chcete prověřit své znalosti UML, máte nyní velmi jednoduchou možnost. Jak na to? Vezměme to postupně.

  1. Veškerá nabídka testů (a v budoucnu i kurzů) je na nově spuštěném webu http://www.kurzy-uml.cz.
  2. Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete si nejprve vše vyzkoušet na ukázkovém testu. Ten má 6 otázek a ukazuje, jak vypadají i ostré testy.
  3. Plnohodnotných testů máte k dispozici tři (zatím). Každý z nich umí něčeho více, něčeho méně. Doporučuji srovnávací tabulku.
  4. Testy můžete platit kartou (přes PayPal) nebo si objednat a peníze poslat z účtu na účet.
  5. A teď možná to nejzajímavější. Pokud absolvujete plnohodnotý test během tohoto měsíce, máte možnost získat tričko uvedené v tomto příspěvku. Podmínky najdete opět na novém webu.

V závěsu testů UML přichází další slibovaná novinka. Celý tento blok jsem přesunul z Bloggeru na WordPress a navíc trochu změnil adresu. Ale to je opravdu jen na okraj.

Užívejte si tedy testů, já si přes Velikonoce odpočinu a poté se vrhnu na tvorbu slíbených kurzů. Zřejmě začnu Enterprise Architectem, neboť již mám většinu textu napsanou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..