Druhé setkání uživatelů Sparx EA – říjen 2018

Na základě ohlasů účastníků prvního setkání uživatelů oblíbeného (a/či proklínaného) nástroje Sparx Enterprise Architect vyhlašuji naše společné druhé setkání a to na 23. října tohoto roku od 18 hodin, tentokrát v prostorách malého salonku Restaurantu Club MAT v Praze na Karlově náměstí.

O čem si budeme povídat? To záleží jen na vás. Pokud chcete přispět svým povídáním, budu rád. Povídání by mělo být ukázat něco z praxe, s čím jste bojovali, jak jste to nakonec vyřešili, nebo např. nějaké tipy a triky. Cokoliv, co obohatí praktické používání nástroje, je vítané. Podobně jako minule, i tentokráte bychom udělali dvě povídání, jedno na nejvýše 30 minut.

Za sebe dávám ke zvážení tyto dva bloky:

  1. RAS neboli Reusable Asset Service – co to je, jak to nakonfigurovat, jak to používat a na co si dát pozor, abyste si nepřepsali data.
  2. Dvě desetiminutovky s prostorem pro otázky v jednom bloku: udělejte si svůj první plugin pro EA za deset minut a co to je Sparx Cloud a jak jej začít používat během deseti minut.

Do komentářů prosím dávejte své nápady, které byste chtěli přednést vy. Na základě toho vás pak o tématech opět nechám hlasovat, abyste se dozvěděli to, co se dozvědět chcete.

Na viděnou v říjnu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..